Ющенко вважає відставку Пинзеника громадським вчинком принципової людини

Президент підтримує рішення Віктора Пинзеника піти з посади міністра фінансів.

Президент Віктор Ющенко розцінює заяву міністра фінансів Віктора Пинзеника про відставку як громадський вчинок принципової людини.

Про це глава держави заявив під час прес-конференції в Нетішині (Хмельницька область).

За словами президента, відставка свідчить про те, що у чинному уряді жоден міністр не може реалізувати свої знання і досвід.

"Мені сумно від того, що такі люди - професійні, чесні, віддані інтересам країни, не знаходять шансу, будучи членами уряду, реалізувати власні можливості", - сказав президент.

Він додав, що розуміє логіку дій Віктора Пинзеника, зокрема, непідтримку ним економічної політики уряду. "Ми мали перший прецедент за всі роки незалежності України, коли міністр фінансів відмовився підписувати проект державного бюджету. Це є протест. З таким проектом бюджету виходити на парламент Віктор Михайлович очевидно вважав недостойним, нечесним, непрофесійним, як з позиції міністра фінансів, так і громадянина", - сказав президент.

"Мені прикро, що міністра фінансів ніхто не почув", - сказав президент. Водночас Ющенко зауважив, що з точки зору національних інтересів сьогодні в уряді повинен бути ефективний міністр фінансів. "Позбавитись такого голосу - це велике непорозуміння і непрофесійна політика уряду. Я переконаний, що за цим буде вибудовуватися ціла низка досить негативних процесів в українській бюджетній сфері", - сказав Президент, підкресливши, що відповідь на виклики може дати тільки активна позиція уряду.

Нагадаємо, 17 лютого Верховна рада прийняла постанову про відставку міністра фінансів Віктора Пинзеника. 12 лютого він написав заяву про звільнення з посади міністра фінансів України. Своє рішення Пинзеник пояснив тим, що "у нинішніх умовах професійна позиція міністра фінансів стала заручником політики. Змінити цю ситуацію міністр фінансів не може. Як і не може відмовитися від своїх професійних підходів".

Читайте також:
Коаліція готує кадрові зміни уряду "в пакеті"
Ющенко закликає "принципових" міністрів піти за Пинзеником
Мороз: Пинзеник пішов, щоб не стати "зрадником" лютого

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: