Ющенко введе в армії "український національний" стройовий крок

Президент ініціює запровадження "національного" стройового кроку замість нинішнього, який використовується з часів Радянської армії.

У Міністерстві оборони і Генеральному штабі опрацьовується питання про запровадження "національного" стройового кроку у Збройних силах України замість нинішнього – "прусcького". У Міноборони повідомили, що автором такої ініціативи є президент України Віктор Ющенко.

Глава держави звернув увагу, що стройовий крок, який використовують військовослужбовці почесної варти ЗСУ, дещо відрізняється від того, що визначений у Стройовому статуті і запроваджений у військах. Тому Верховний головнокомандувач ЗСУ позитивно схвалив ідею про можливе запровадження нового, що отримав назву "національного", стройового кроку замість нинішнього, так званого "прусcького", який використовується ще з часів Радянської армії.

Зараз у Генштабі розробляються відповідні пропозиції, методичні рекомендації, зміни до законодавчої бази стосовно "національного" стройового кроку з метою їхнього розгляду на одному із засідань колегії Міноборони. Задля більшої наочності у вивченні цього питання навіть було знято фільм, у якому проведено порівняння нового "національного" і традиційного "прусського" стройових кроків.

Втілення цієї ініціативи можливе лише за її підтримки у Верховній раді, адже усі військові статути, зокрема, стройовий, ухвалюються на рівні законодавчих актів.

Читайте також:

Генштаб: наступного року Україна залишиться без армії

Офіцери Президентського полку били й знущалися з солдатів

Українська армія зможе воювати хіба що з Люксембургом

Україна уклала найбільший у своїй історії військовий контракт

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: