Ющенко взяв участь у антитерористичних навчаннях

Президент у аеропорту "Бориспіль" подивився, як українські правоохоронці збираються боротися з терористами під час Євро-2012.

В аеропорту "Бориспіль" відбулися антитерористичні навчання в рамках підготовки України до проведення Євро-2012. У навчаннях взяв участь президент Віктор Ющенко.

Навчання провів штаб антитерористичного центру при Службі безпеки. Метою навчань була перевірка функціонування Єдиної державної системи запобігання, реагування і припинення терористичних актів і мінімізації їх наслідків.

Ющенко подякував усім за проведенні навчань. Він підкреслив, що їх особливою важливістю є те, що вони проводились разом із польськими колегами. Президент також наголосив на надзвичайній важливості налагодження комунікаційних зв’язків з польською стороною в рамках підготовки до Євро-2012.

"На наших плечах безпека не лише українців і поляків, а й мільйонів громадян з інших держав, які приїдуть на Євро-2012", - сказав Ющенко, підкресливши, що потрібно "передати віру в те, що зможемо забезпечити їх безпеку".

Також глава держави висловив задоволення тим, що зараз налагоджується співпраця двох центрів – польського та українського – та ведеться підготовка до чемпіонату.

Відповідно до задуму навчань, 21 жовтня цього року органами міліції було припинено масові безлади, вчинені вболівальниками після футбольного матчу. Близько 30 правопорушників з різних країн світу було затримано.

Відповідно до легенди, 22 жовтня в аеропорту "Бориспіль" група невідомих осіб із числа пасажирів захопила літак Боїнг-737, який мав здійснювати політ Київ-Варшава. Зазначені особи висунули вимоги звільнити та доставити на борт літака затриманих напередодні вболівальників-іноземців і надати можливість безперешкодно вилетіти до Польщі. В разі невиконання їхніх вимог, особи, які захопили літак, погрожували здійснити вибухи у місцях масового перебування людей в Києві.

Враховуючи наявність реальної загрози життю і безпеці громадян, координаційна група антитерористичного центру вирішила проводити антитерористичну операцію. Прийняте рішення було погоджено з польським антитерористичним центром та була отримана згода президента на проведення операції.

У присутності президента, голови СБУ, керівництва МВС, інших міністерств та відомств була проведена операція зі звільнення заручників та затримання терористів, які захопили літак.

Читайте також:

Ющенко знову не дав профінансувати Євро-2012

Ющенко поїхав до Криму на військово-морські навчання

Ющенко наказав терміново перевірити обороноздатність України

Ющенко подякував військовим за те, що терпляче переносять кризу

ВідеоАнтитерористичні навчання у аеропорті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: