Ющенко взяв участь у антитерористичних навчаннях

Президент у аеропорту "Бориспіль" подивився, як українські правоохоронці збираються боротися з терористами під час Євро-2012.

В аеропорту "Бориспіль" відбулися антитерористичні навчання в рамках підготовки України до проведення Євро-2012. У навчаннях взяв участь президент Віктор Ющенко.

Навчання провів штаб антитерористичного центру при Службі безпеки. Метою навчань була перевірка функціонування Єдиної державної системи запобігання, реагування і припинення терористичних актів і мінімізації їх наслідків.

Ющенко подякував усім за проведенні навчань. Він підкреслив, що їх особливою важливістю є те, що вони проводились разом із польськими колегами. Президент також наголосив на надзвичайній важливості налагодження комунікаційних зв’язків з польською стороною в рамках підготовки до Євро-2012.

"На наших плечах безпека не лише українців і поляків, а й мільйонів громадян з інших держав, які приїдуть на Євро-2012", - сказав Ющенко, підкресливши, що потрібно "передати віру в те, що зможемо забезпечити їх безпеку".

Також глава держави висловив задоволення тим, що зараз налагоджується співпраця двох центрів – польського та українського – та ведеться підготовка до чемпіонату.

Відповідно до задуму навчань, 21 жовтня цього року органами міліції було припинено масові безлади, вчинені вболівальниками після футбольного матчу. Близько 30 правопорушників з різних країн світу було затримано.

Відповідно до легенди, 22 жовтня в аеропорту "Бориспіль" група невідомих осіб із числа пасажирів захопила літак Боїнг-737, який мав здійснювати політ Київ-Варшава. Зазначені особи висунули вимоги звільнити та доставити на борт літака затриманих напередодні вболівальників-іноземців і надати можливість безперешкодно вилетіти до Польщі. В разі невиконання їхніх вимог, особи, які захопили літак, погрожували здійснити вибухи у місцях масового перебування людей в Києві.

Враховуючи наявність реальної загрози життю і безпеці громадян, координаційна група антитерористичного центру вирішила проводити антитерористичну операцію. Прийняте рішення було погоджено з польським антитерористичним центром та була отримана згода президента на проведення операції.

У присутності президента, голови СБУ, керівництва МВС, інших міністерств та відомств була проведена операція зі звільнення заручників та затримання терористів, які захопили літак.

Читайте також:

Ющенко знову не дав профінансувати Євро-2012

Ющенко поїхав до Криму на військово-морські навчання

Ющенко наказав терміново перевірити обороноздатність України

Ющенко подякував військовим за те, що терпляче переносять кризу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: