Ющенко взявся за кризу (відео)

Для подолання економічних негараздів президент дасть уряду більше повноважень та спробує вмовити депутатів забути про власні амбіції.

Про те, які рішення щодо виходу з кризи прийняли в РНБО дивіться на відео.

Президент пропонує тимчасово дозволити уряду встановлювати митні тарифи.

Про це глава держави сказав, відкриваючи засідання Ради національної безпеки і оборони.

Ющенко зауважив, що для нормалізації платіжного балансу держави, необхідно дати можливість уряду хоча б на півроку встановлювати митні тарифи на ті чи інші позиції.

Ющенко
УНІАН
Віктор Ющенко розповів про план виходу з фінансової кризи
"Щоб через оперативний інструментарій Кабінет міністрів міг більш ефективно управляти імпортною політикою і таким чином стабілізувати платіжно-торговельний баланс України", - сказав президент.

Також він підкреслив, що необхідно здійснити ряд кроків, і в першу чергу це стосується уряду, для запобігання рецесії в тих чи інших секторах національної економіки.

Крім того, Ющенко пропонує РНБО схвалити і направити в парламент законопроект про заходи з мінімізації фінансової кризи.

Він наголосив, що цей документ, розроблений фахівцями, торкається чотирьох сфер економіки. Перша стосується макроекономічних показників. Президент зауважив, що сьогодні як ніколи необхідно зробити бюджетну політику держави раціональною, визначити чіткі напрямки розвитку економіки.

При цьому він зазначив, що у цьому документі передбачено багато кроків, які важко буде ухвалювати політичним силам. Тому він закликав керуватись не власними політичними програмами, амбіціями тощо, а професіоналізмом і розумінням національних пріоритетів.

Для цього Ющенко планує сьогодні після засідання РНБО зустрітися з лідерами фракцій, щоб обговорити необхідність ухвалення цих законопроектів.

"Моя мета - отримати підтримку щодо тих законопроектів, які ми сьогодні на РНБО обговоримо. Упевнений, що нас має об`єднати процес виходу з кризових викликів, які сьогодні вже отримала низка секторів економіки внаслідок обвалу експортних позицій, через проблеми платіжного характеру, через проблеми, які виникають на валютному ринку через зменшення валютної виручки", - заявив президент.

ВідеоЮщенко взявся за кризу

ВідеоЯк РНБО долатиме кризу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: