Ющенко: я кожен день роблю канонічні речі

Президент Ющенко упевнений в правильності своїх дій щодо розвитку української нації.

Віктор Ющенко упевнений у правильності своєї політики на президентській посаді.

"Ви знаєте, я абсолютно переконаний в тому що я роблю – бо це речі канонічні, які стосуються становлення нації", - заявив глава держави під час виступу перед викладачами та студентами Державного педагогічного університету ім. О.Довженка в місті Глухові Сумської області.

Ющенко запевнив, що й надалі буде реалізовувати свою політику, спрямовану на відродження нації, національної ідеї.

Президент припустив, що комусь така політика може не подобатися, але він від неї не відмовиться. "Моя політика дуже критикується і тут, і через декілька десятків кілометрів другої частини кордону (у Росії – ред.), можливо, ще вона комусь не подобається", - відзначив глава держави.

При цьому він пообіцяв, що і надалі робитиме все, аби Україна розвивалась як держава. Він вкотре повторив свою тезу, що країну може врятувати лише патріот. "Я бачу на дорогах зараз багато плакатів – не ті що ви думаєте, там червоне, чорне – я маю на увазі ті плакати, які дають відповідь, що спасе Україну. Одні говорять, що сильні спасуть Україну, другі – освічені, треті кажуть, що красиві, "модельки" спасуть Україну. Пам’ятайте, Україну спасе патріот", - наголосив Ющенко.

За його словами, на сьогодні можна констатувати, що національна ідея відбулась, і українці стали нацією – громадяни почали поважати рідну мову, відроджувати культуру, традиції, історію. "Ми крок за кроком робимо цю політику не насильно, з шаною", - зауважив Ющенко.

Він підкреслив, що без рідної мови немає нації, і сьогодні йдеться не про те, якою мовою громадянин розмовляє, російською чи українською, а про те, щоб людина знала багато мов, в тому числі й європейських.

"Я це роблю кожен день – кажу нація вставай, ми українці, будьте гідними пам’яті своїх батьків, прадідів", - додав Ющенко.

Нагадаємо, Віктор Ющенко вже кілька разів висловив упевненість у своїй перемозі на майбутніх президентських виборах.

Глава держави упевнений у правильності своєї політики та не дуже зважає на свої рейтинги.

Читайте також:

Ющенко впевнений у своїй перемозі на виборах

Вчителів зобов'язали розмовляти виключно українською мовою

Ющенко звинуватив Тимошенко у власних гріхах

Ющенко витратив на зарубіжні візити 21 млн гривень 

ВідеоЮщенко про розвиток української нації

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: