Ющенко зв'язав долі Бандери і Януковича

Ющенко переконаний, що лише завдяки Бандері Янукович стане президентом України, а так був би намісником імперії Малоросії.

Президент Віктор Ющенко вважає, що переможець президентських виборів Віктор Янукович повинен бути вдячним Степану Бандері.

"Якби не було Бандери, не було б Януковича, принаймні, Янукович би не став президентом незалежної України. В кращому вигляді перспективи Віктора Федоровича могли бути у ранзі намісника імперії Малоросії", – заявив 16 лютого під час прес-конференції Віктор Ющенко.

"Можу спитати Віктора Федоровича, чи того, хто має потребу у більш детальному вивчені руху опору, зусиль, зроблених Бандерою для національного визволення, в чому вина людини, яка 30 червня 1941 року через свого керівника уряду проголосила незалежність України, що через день він був посаджений у концтабір? Що його два брати у 1942 році загинули в Освенцімі, а третій брат загинув в Україні під Миколаєвом від фашистів? То це посіпака фашистський?" – наголосив президент.

Разом з тим, він висловив впевненість, що "ні в кого рука не підніметься скасувати указ президента Ющенка".

Нагадаємо, Віктор Янукович пообіцяв в інтерв'ю російському телеканалу розглянути питання про скасування присвоєння Степану Бандері звання Героя України, як тільки стане президентом.

Читайте також:

Янукович пообіцяв розібратися з присвоєнням Бандері звання Героя

Янукович здивувався, чому Бандері не дали Георгіївського хреста

Янукович пообіцяв мораторій на Бандеру, російську мову та ЧФ

Київська влада вирішила назвати іменем Бандери вулицю в центрі столиці

ВідеоЮщенко: якби не було Бандери, не було б Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: