Ющенко за кілька місяців передумав і заборонив продаж ОПЗ

Ще у липні президент був не проти приватизації Одеського припортового заводу, а у вересні призупинив її.

Президент Віктор Ющенко ще кілька місяців до того, як зупинив приватизацію Одеського припортового заводу, був не проти продажу підприємства.

16 липня цього року про це заявляв заступник Секретаріату глави держави Олександр Шлапак.

Чиновник, зокрема, відзначив, що ОПЗ є збитковим вже цього року, а наступного року збитки заводу будуть ще більші. Також, за його словами, президент звернув увагу на те, що Одеський припортовий необхідно продавати тоді, "коли на нього є реальний попит".

Шлапак, крім того, підкреслив, що на думку Ющенка ціна заводу має бути значною, наголосивши, що вона такою і є.

Нагадаємо, 17 вересня Ющенко зупинив дію розпорядження Кабміну про продаж державного пакета акцій ОПЗ. На думку глави держави, за нинішніх умов продаж підприємства не відповідає стратегічним інтересам України.

У свою чергу, прем'єр Юлія Тимошенко заявила, що попри заборону президента, продаж ОПЗ відбудеться у встановлені терміни, 29 вересня цього року. А віце-прем'єр Олександр Турчинов назвав рішення глави держави щодо ОПЗ злочинним.

15 липня Фонд державного майна оголосив конкурс з продажу державного пакета акцій у розмірі 99,567% ВАТ "Одеський припортовий завод". Початкова ціна пакета становить 4 мільярди гривень.

Читайте також:

Тимошенко продасть ОПЗ попри заборону Ющенка

Ющенко знову зупинив приватизацію Одеського припортового

Уряд звинуватив Ющенка у злочині

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: