Ющенко за додаткове фінансування місцевої влади

Віктор Ющенко закликав Кабмін збільшити фінансування українських райдержадміністрацій.

Віктор Ющенко
Сайт президента України
Президент за додаткове фінансування місцевої влади.

Президент Віктор Ющенко просить Кабінет Міністрів поліпшити фінансування витрат на утримання районних державних адміністрацій. Про це сказано в повідомленні прес-служби президента з посиланням на відповідний лист Ющенка, направлений уряду.

У листі президент зазначає, що станом на кінець 2006 року витрати на утримання райдержадміністрацій було профінансовано не в повному обсязі, через що виникла бюджетна кредиторська заборгованість з оплати послуг зв'язку, витрат на обслуговування комп'ютерної техніки, відрядних витрат.

2007 рік, як сказано в листі, також характеризується проблемами з фінансуванням райдержадміністрацій.

Так, майже 50% річних витрат на утримання райдержадміністрацій припадає на 4 квартал, що може привести до виникнення нової кредиторської заборгованості.

"Уже протягом декількох останнього років на місцях недостатньо фінансується придбання меблів, оргтехніки, засобів зв'язку", - сказано в повідомленні.

У цьому зв'язку Ющенко закликає прем'єр-міністра Віктора Януковича вжити заходів для поліпшення фінансування райдержадміністрацій в 2007 році й ініціювати збільшення цих статей видатків у держбюджеті-2008.

Раніше Ющенко просив прем'єр-міністра Віктора Януковича проконтролювати фінансування бюджетних програм соціальної підтримки студентства.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: