Ющенко за обмеження реклами на дорогах

Президент України Віктор Ющенко обіцяє внести на розгляд парламенту законопроект щодо обмеження реклами на дорогах.

Президент України Віктор Ющенко обіцяє внести на розгляд парламенту законопроект щодо обмеження реклами на дорогах. Про це глава держави заявив на міжвідомчій нараді щодо стану справ у сфері безпеки дорожнього руху.

Президент підтримав пропозицію "Укравтодору", який розробив відповідний законопроект, і запропонував протягом 7 днів передати його в Секретаріат президента для того, аби він вніс його на розгляд парламенту як першочерговий.

Дорога
Архів
Кількість бігбордів на дорогах може поменшати
Загалом, президент пообіцяв, що внесе на розгляд парламенту як першочергові всі необхідні законодавчі ініціативи, які дозволять покращити ситуацію на дорогах.

Також, за словами Ющенка, протягом 3-4 днів він підпише указ, в якому будуть викладені основні заходи щодо забезпечення покращення ситуації в цій сфері.

Він в чергове дав вкрай негативну оцінку ситуації на дорогах. "Ми повинні захистити людей, ми повинні "Афган" вивести з наших доріг і забути", - сказав президент.

Ющенко підкреслив, що це має бути злагоджена робота всіх органів влади. "З 1 січня 2008 року ми повинні сказати все, що мають робити відповідні відомства, міністерства, суди, прокуратура по боротьбі з такими наслідками. 2008 рік ми повинні зробити показовим", - наголосив президент.

Глава держави підкреслив, що до плану дій мають увійти як законодавчі ініціативи, кадрові питання, так і питання освітніх програм, дорожніх розміток, ремонту доріг, їх обладнання. Ющенко зауважив, що, наприклад, для забезпечення доріг камерами спостереження необхідно приблизно 35 тис. грн. для кожної області. За його словами, це не великі гроші, які може віднайти кожна область. Ющенко запропонував дзвонити особисто йому, якщо якийсь регіон не зможе знайти гроші. "Я скажу, де їх взяти", - сказав президент.

Віктор Ющенко закликав робити все, аби в найкоротший термін радикально покращити ситуацію. Зокрема, критикуючи діяльність "Укравтодору", Ющенко запропонував цій установі розробити спеціальну міжвідомчу програму на 2008 рік щодо ремонту доріг і особливо проблемних ділянок, на яких трапляється найбільше аварій. Президент підкреслив, що це не проблема коштів, а проблема управління.

ВідеоПрезидент на міжвідомчій нараді (ексклюзивне відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: