Ющенко за прискорення вступу в НАТО

Віктор Ющенко наголосив на важливості інтеграції до структур безпеки НАТО в зв'язку із можливим направленням російських ракет на нові цілі в Європі.


Президент Віктор Ющенко вважає, що Україна повинна прискорити вступ у НАТО у зв'язку з можливим направленням російських ракет на нові цілі в Європі.

Про це сказано в повідомленні прес-служби президента, з посиланням на його інтерв'ю канадській газеті The Globe and Mail.

Відповідно до повідомлення, в інтерв'ю Ющенко сказав, що всерйоз сприймає недавню погрозу президента Росії Володимира Путіна націлити на Європу ракети в разі якщо США будуть наполягати на конфліктному плані розміщення системи протиракетної оборони (ПРО) у Польщі й Чехії, і заявив, що подібні висловлювання тільки підсилили бажання України якомога швидше вступити в НАТО.

"Думаю, російський президент не жартує", - передає прес-служба слова Ющенка.

На думку Ющенка, така войовничість із боку найбільшого сусіда України продемонструвала, що Україні потрібно скоріше вкритися під "захисною парасолькою" НАТО.

У січні 2007 року США офіційно зробили пропозицію Польщі й Чехії про розміщення на їхній території елементів своєї протиракетної оборони. 

Раніше повідомлялося, що президент РФ Путін підтримує вступ України в Європейський союз і виступає проти її вступу в НАТО.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: