Ющенко за спеціальне засідання ВР

Ющенко пропонує провести спеціальне засідання ВР з питання скасування депутатських пільг.

Ющенко за спеціальне засідання ВР
Прес-служба Президента
Ющенко називає “шоу” ініціативи проведення позачергової сесії ВР V скликання.
Президент України Віктор Ющенко пропонує провести спеціальне засідання Верховної ради з питання скасування депутатських пільг на сесії парламенту VI скликання і називає “шоу” ініціативи проведення позачергової сесії ВР V скликання. 

Про це він сказав у Полтавській області, коментуючи пропозицію прем`єр-міністра України Віктора Януковича провести найближчим часом позачергове засідання парламенту, присвячене скасуванню недоторканності та пільг високопосадовців. 

Президент висловив здивування, чому питання скасування пільг та преференцій порушується в такому контексті. "Чому так, з особливим піднесенням, сьогодні команда, на жаль до якої належить і прем’єр-міністр, взялася за тему мусування позачергового зібрання Верховної ради", - сказав В.Ющенко.
 
За його словами, всі добре розуміють, що рішення, ухвалене парламентом V скликання, буде нелегітимним. Всім добре відомо, що всі рішення, ухвалені парламентом за останні чотири місяці, є нелегітимними, - підкреслив В.Ющенко.

"І здавалося б тоді, коли іде пік дискусії про привілеї, пропонується організувати неправомочне засідання Верховної ради і робити на цьому шоу", - сказав президент.
 
Звертаючись до прем’єр-міністра та інших політиків, які сьогодні пропонують провести вищезазначене засідання, В.Ющенко підкреслив, що він серйозно вимагає скасування пільг для народних депутатів. 

"Для мене це не шоу, я не конкурую сьогодні у виборчій кампанії, але я переконаний, що люди, від яких залежить це рішення – а воно залежить від парламенту, - яка б ініціатива президента не була, мені потрібні партнери, мені потрібні союзники для того, щоб це питання ухвалити в парламенті", - сказав В.Ющенко. 

Він закликав усі політичні сили, незалежно від ідеології, незалежно від "темпераменту і бурхливості, який сьогодні присутній в ході виборчої кампанії", шанувати українське суспільство і заявити, що вони підтримують ініціативу скасування депутатської недоторканності та готові після завершення виборчої кампанії провести спеціальне засідання парламенту, присвячене скасуванню пільг для всіх ешелонів влади, а також депутатської недоторканності. 

"Це те, що ми перше повинні зробити, оскільки я переконаний, що звідси є витоки великого суспільного лиха, глибокої корупції, яка проникла у всі щаблі влади", - сказав президент. При цьому він підкреслив, що тему скасування пільг та недоторканності хотів би максимально "винести за політичні рамки".
 
Як повідомлялось раніше, 15 серпня, на засіданні уряду прем`єр-міністр України Віктор Янукович запропонував скликати позачергову сесію Верховної ради для скасування недоторканності і пільг для чиновників усіх рівнів, зокрема президента, глави уряду, народних депутатів і суддів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: