Ющенко заборонив кандидатам у президенти агітувати в тюрмах і армії

Глава держави закликав усіх кандидатів на пост президента до неухильного дотримання норм чинного законодавства.

Президент Віктор Ющенко наголошує на недопустимості ведення передвиборної агітації кандидатами на пост глави держави у військах та місцях позбавлення волі у спосіб, не передбачений законом.

Позицію глави держави оприлюднив заступник глави Секретаріату президента Петро Шатковський.

Шатковський нагадав, що законом про вибори президента обмежується передвиборна агітація у військових частинах Міністерства оборони, Внутрішніх військ МВС України, інших військових формуваннях та в установах виконання покарань і слідчих ізоляторах.

Відповідно до закону, відвідання військових частин (формувань) та установ виконання покарань і слідчих ізоляторів кандидатами на пост президента України чи їх довіреними особами категорично забороняється, повідомляє прес-служба глави держави.

Зустрічі цих осіб з виборцями організовуються відповідними окружними виборчими комісіями разом з командирами військових частин (формувань) або керівниками (начальниками) установ виконання покарань і слідчих ізоляторів з обов'язковим повідомленням не пізніш як за три дні до дня зустрічі усіх довірених осіб кандидатів на пост президента у відповідному територіальному окрузі.

"Глава держави закликає всіх кандидатів на пост президента України та їх штаби до неухильного дотримання норм чинного законодавства під час проведення передвиборчої агітації", – наголосив Шатковський.

Читайте також:

До кандидатів у президенти приставлять по 10 охоронців

Янукович пообіцяв не віддавати перемогу на виборах, як у 2004 році

Путін відмовив Тимошенко у підтримці на виборах

Голоси на виборах будуть купуватися по 800 гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: