Ющенко задекларував горбатого "Запорожця"

Президент оприлюднив свою декларацію про доходи. За 2008 рік він заробив понад мільйон гривень та розжився мотоциклом Harley Davidson і горбатим "Запорожцем".

Президент Віктор Ющенко оприлюднив декларацію про доходи за 2008 рік.

Згідно з податковою декларацією загальна сума сукупного доходу Ющенка складає понад 1 мільйон гривень, з яких 492 020 гривень – заробітна плата, 549 040 гривень - дивіденди, проценти, роялті, повідомляє прес-служба голови держави.

Загальна сума доходів членів президентської родини складає понад 540 тисяч гривень.

Сума внесків на утримання майна президента складає понад 110 тисяч гривень, а членів його родини – 130 тисяч гривень, в тому числі 120 тисяч за кордоном.

Ющенко має земельні ділянки площею 131,4 тисячі квадратних метрів, житловий будинок (656,7 квадратних метрів) та квартиру (371,9 квадратних метрів).

Також президент задекларував автомобіль ЗАЗ-965А та мотоцикл HARL.DAV. Згідно з декларацією члени його родини не мають транспортних засобів.

Сума грошових коштів Ющенка на рахунках у банках та інших фінустановах складає понад 3 мільйони гривень, номінальна вартість придбаних цінних паперів - 327 гривень. Згідно з декларацією всі активи президента знаходяться в Україні.

На банківських рахунках членів родини президента - понад 2 мільйони гривень. Всі кошти знаходяться за кордоном.

Згідно з декларацією за 2007 рік Ющенко заробив 926 тисяч гривень, а на його банківських рахунках перебувало понад 2 мільйони гривень. У 2007 році транспортних засобів у Ющенка не було.

Читайте також:

Ющенка в Москві закидають черевиками

Лавринович закликає покарати Ющенка імпічментом

БЮТ порадив Ющенку не вигадувати велосипед з квадратними колесами

Ющенко пропонує розділити Верховну раду надвоє

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: