Ющенко захистив бізнесменів від Черновецького

Президент підписав указ про скасування рішень КМДА, якими підвищено тарифи на житлово-комунальні послуги для комерційних структур у 5-10 разів.

Текст документу від 20 листопада 2008 року опубліковано на офіційному сайті глави держави.

Президент постановив скасувати розпорядження голови Київської міської державної адміністрації як такі, що не відповідають Конституції та законам України, іншим актам законодавства.

Зокрема, в документі зазначається, що передбачений у розпорядженнях голови КМДА підхід не відповідає затвердженому урядом порядку формування тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води.

Черновецький
УНІАН
Президент визнав дії Леоніда Черновецького незаконними
Розпорядженнями від 30 жовтня тарифи на житлово-комунальні послуги для окремих споживачів з 1 грудня 2008 року були збільшені у 5-10 разів. Між тим за інформацією Національної комісії з регулювання електроенергетики та Міністерства з питань ЖКГ нині діючі у Києві тарифи на теплопостачання, водопостачання та водовідведення для населення на 52-67 відсотків відшкодовують собівартість відповідних послуг, а для комерційних споживачів - на 77-214% відповідно.

Таким чином, для відшкодування собівартості виробництва житлово-комунальних послуг та гарантування необхідного прибутку для переоснащення житлово-комунального господарства тарифи на ці послуги в місті могли б зрости у 2-3 рази.

Крім того, підвищення тарифів здійснено без попереднього оприлюднення інформації з обґрунтуванням необхідності внесення змін до цін/тарифів на житлово-комунальні послуги, надання споживачам інформації про структуру цін/тарифів.

Як зауважує президент, зазначені розпорядження видано головою КМДА Леонідом Черновецьким з перевищенням повноважень.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: