Ющенко закликав Кравчука і Кучму виступити проти Януковича

Третій президент попросив першого і другого пояснити діючому главі держави, що той робить "не українську справу".

Третій президент держави Віктор Ющенко звернувся до першого і другого глав держави Леоніда Кравчука і Леоніда Кучми з проханням спільно, від імені трьох президентів, сказати, що нова українсько-російська угода про базування Чорноморського флоту до 2042 року, - це "не українська справа" і цього не можна допустити.

Про це він заявив в ефірі одного з телеканалів.

За словами Віктора Ющенка, він зробив це "без аналізу, хто що зробив для цієї катастрофи - дислокації Чорноморського російського флоту на території України".

Відзначимо, що екс-президент Леонід Кучма вважає, що останні домовленості президентів України і Росії Віктора Януковича і Дмитра Мєдвєдєва не суперечать українській Конституції.

Нагадаємо, президент України Віктор Янукович і президент РФ Дмитро Мєдвєдєв домовилися, що Росія знизить для України ціни на газ на 30%, а за цей термін базування Чорноморського флоту РФ у Севастополі буде продовжено на 25 років.

Глава Української держави назвав таку домовленість "безпрецедентною в історії відносин між країнами" і подякував російському колезі за розуміння і підтримку. У свою чергу, Дмитро Мєдвєдєв зазначив, що Росія, отримавши такі міжнародно-правові гарантії для своєї військової бази, буде вкладати значні матеріально-фінансові інвестиції у розвиток не тільки ЧФ, але і міста Севастополя. 27 квітня парламенти двох країн мають розглянути питання ратифікації договорів.

Читайте також:

Кучма вважає, що Янукович законно дозволив орендувати Севастополь Росії

Янукович: хай хтось спробує перешкодити ратифікації

Литвин: ратифікація угоди щодо ЧФ РФ завершиться великою бійкою

Ющенко підтримав імпічмент Януковичу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: