Ющенко закликав "не лякати" інвестрів

Президент України закликає політиків обіцяти тільки ті речі, які можуть бути виконані бюджетом.

Про це він заявив в ефірі "Свобода на Інтері".

"Я почув, що два політика чи три тут заговорили про заробітну плату, що та я хотів дати. А в вас воно є, щоб ви давали? У вас є те, що ви обіцяєте сьогодні?", - сказав він.

За наведеною президентом інформацією, номінальний приріст заробітної плати цього року склав 43%, в той час як реальний рівень заробітної плати зріс на 8,7%.

"Ви маєте право видавати тільки те, що у вас є, якщо в бюджеті немає ресурсу, то нам треба руки відбити політикам, які на популізмі хочуть будувати якісь блага", - сказав він. За словами президента, потрібно давати тільки ті соціальні гарантії, які передбачаються дохідною системою. Ющенко підкреслив, що подібні обіцянки кажуть політики, коли думають про наступні вибори.

Також президент закликає політиків "не лякати" потенційних інвесторів можливістю націоналізації.

"Мене дуже турбує репліка, яка прозвучала з точки зору націоналізації… Я просив би - не вживайте це слово, у вас на те немає закону і ніяких підстав", - сказав він. Ющенко закликав політиків не робити таких дій, які б вже найближчим часом могли заполонити світ повідомленнями, що в Україні відбувається чергова націоналізація. Президент зазначив, що найгіршим виробником, який тільки може бути, це є держава, оскільки, в неї не вдається виробництво.

"В неї вдається мотиви, баланси, податки – оце функція держави. Функція бізнесу – займатись економікою. Не беріть на свої плечі те, що і так не вдається у держави", - сказав Ющенко. Він наголосив, що націоналізація підприємств, зокрема, "Промінвестбанку", не має нічого спільного з тим, коли з ринку викидається підприємець без жодних компенсацій.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: