Ющенко закликав Табачника піти у відставку

За словами Ющенка, міністр освіти і науки України, який висловлює українофобські думки – це нонсенс.

Колишній президент, лідер політичної партії "Наша Україна" Віктор Ющенко закликав Дмитра Табачника добровільно піти у відставку з посади міністра освіти і науки.

"Тримайтеся, єднайтеся, не зменшуйте натиску на владу – і разом ми доведемо, що в сьогоднішній Україні ігнорувати думку людей уже не вдасться", - звернувся Ющенко до студентів, які вимагають відставки чинного міністра.

"Табачник не має права обіймати посади в уряді України. Якщо честь – не порожнє поняття для нього, він має добровільно залишити посаду міністра. Коли до політика звертаються місцеві ради, провідні громадські діячі, повстає студентство – він має знайти сміливість визнати, що не має достатнього авторитету, аби очолювати галузь. Не може користуватися повагою керівник, сам факт призначення якого спричинив суспільне збурення", - цитує Ющенка прес-служба "Нашої України".

Ющенко нагадав, що у сфері освіти необхідно вирішити низку принципових завдань, аби вона стала якісною і доступною для всіх громадян. Йдеться насамперед про викорінення корупції, відповідності освіти найкращим світовим стандартам, здатності системи освіти і науки забезпечити конкурентоспроможність України в сучасному світі.

"Жодну із цих реформ не зможе провести людина, погляди якої не припускають існування вільної, сильної України, позбавленої будь-чийого протекторату, України, яка пишається своєю історією і здатна посісти гідне місце в світі. Міністр освіти і науки України, який висловлює українофобські думки – це нонсенс", - заявив Ющенко.

Він наголосив, що партія "Наша Україна" вимагає відставки Табачника із займаної ним посади.

"Зараз питання поставлено руба: або українське суспільство примусить владу чути себе – або ситуацію з Табачником буде використано як приклад, як можна ігнорувати думку громадськості, позбавити її слова", - сказав політик.

Як відомо, Дмитро Табачник був призначений міністром освіти 11 березня у складі нового уряду Миколи Азарова. Його призначення викликало хвилю протестів. Нового керівника Міносвіти звинувачують в українофобії через низку його висловлювань, зокрема про галичан, які начебто ніколи не належали до Великої України.

Читайте також:

Рада розгляне відставку Табачника у вівторок

Львівська "Свобода" пропонує розстріляти Табачника

Одеські ректори організували мітинг на захист Табачника

У Миколаєві мітинг проти Табачника переріс у масову бійку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: