Ющенко закликав Тимошенко реально зайнятися грипом, а не піаритись

Віктор Ющенко впевнений, що можна обійтися без тієї суми грошей, про яку каже уряд, щоб побороти епідемію грипу і при цьому не піаритись і не розвалювати економіку.

Президент України Віктор Ющенко закликає уряд відповідально поставитися до проведення щеплень від інфекційних хвороб, а також інших заходів із підготовки України до можливих другої та третьої хвиль епідемії грипу.

Як повідомляється на офіційному сайті глави держави, на цьому наголосила на брифінгу прес-секретар Ющенка Ірина Ванникова.

Вона підкреслила, що президент вимагає від уряду змістити у цій підготовці акценти з реклами досягнень, отриманих у останній момент, на реальну роботу. А саме: ретельну підготовку і проведення вакцинації; недопущення спроб зловживань і порушення законодавства при підготовці і проведенні щеплень; докладне роз’яснення громадянам усіх питань, пов’язаних зі щепленням.

За словами Ванникової, президент нагадує, що щеплення громадян має відбуватися без штурмівщини, без гонитви за видовищами і показниками звітності. "Уряд має багато надолужувати в питанні щеплення громадян від інфекційних хвороб - і це стосується не тільки грипу. Ця кампанія повинна підвищити безпеку людей, а не створити додаткові ризики їх здоров’ю", - передала позицію глави держави Ванникова.

Ющенко також заявляє про неприпустимість намагань змішати боротьбу з епідемією і пандемією (тобто, всесвітньою епідемією) зі спробами протягнути через парламент рішення, які будуть згубними для української економіки. "Йдеться, насамперед, про бажання уряду фактично примусити Національний банк України до друку нічим не забезпеченого 1 мільярда гривень, який має піти начебто на боротьбу з грипом", - сказала прес-секретар.

"Виділення – а фактично друк – таких коштів за схемою, яку пропонує уряд, означатиме серйозну загрозу обвалу національної валюти і стрімкого зростання цін – гіперінфляції", - додала Ванникова.

Президент України наголошує, що у своїх зауваженнях до повернутого ним до Верховної Ради закону щодо виділення 1 млрд грн уже запропонував депутатам інший спосіб фінансування боротьби з епідемією, який не викличе згубних наслідків для економіки України і дозволить чітко контролювати, на що буде витрачено кошти.

Нагадаємо, що ЗМІ вже встигли охрестити епідемію свинячого грипу найбільшою корупційною аферою нашого часу. Данська газета Informer провела розслідування, яке доводить змову представників ВООЗ з фармацевтичними компаніями - виробниками вакцини.

Читайте також:

Тимошенко призначили реформатором охорони здоров'я

Кількість смертей від грипу збільшилася до 404 людей

Україна відмовилася отримати вакцину від свинячого грипу на умовах ВООЗ

Свинячий грип може виявитися найбільшою аферою сучасності

ВідеоЮщенко закликав Тимошенко зайнятися грипом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: