Ющенко закликав Церкву допомогти у проведенні чесних виборів

Президент наголошує, що участь релігійних організацій у виборчому процесі принижуватиме віру і Господа Бога.

Президент Віктор Ющенко закликає Раду церков виступити зі зверненням щодо необхідності проведення чесних та вільних виборів президента України.

Про це він сказав, виступаючи на засіданні Всеукраїнської Ради церков і релігійних організацій.

Водночас, Ющенко зауважив, що сама церква не повинна брати безпосередньої участі у виборчому процесі. "Вибори не повинні розділяти країну, вибори - це світська процедура, яка повинна відбутись виключно у рамках правового поля. Я дуже би просив, щоб церкви, релігійні організації не політизувались під час виборчого процесу", - сказав Ющенко, зауваживши, що це принижуватиме віру і Господа Бога.

Ющенко наголосив, що сьогодні "і без того українському політикуму бракує моралі, духовності, совісті, тому часто ми є свідками спроб фальсифікацій в ході виборчої кампанії".

Президент переконаний, що церква та релігійні організації мають об’єднати громадськість навколо необхідності моралізувати українську політику, навколо необхідності забезпечення чесних і демократичних виборів.

"Мені здається, що Рада церков має зробити звернення – єдине спільне – до української громади по даному питанню", - сказав Ющенко, зауваживши, що це була б найкраща допомога духовенства світській владі.

На думку президента, необхідно зробити усе, щоб вибори у січні 2010 року пройшли в атмосфері суспільного миру і злагоди.

Читайте також:

Шоу на Майдані не буде, Ющенко лаконічно оголосить свій план на площі

Кравчук: Ющенко став технічним кандидатом Януковича

Ющенко звинуватив Тимошенко в організації "платних майданів"

Ющенко: країною керують вбивці, рецидивісти, педофіли і фірмові казнокради

ВідеоЮщенко закликав Церкву допомогти у проведенні виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: