Ющенко закликав українців 7 лютого прийти на вибори

Ющенко закликав голосувати, але заявив, що обидва кандидати не поважають демократію і не мають національної ідеології.

Президент Віктор Ющенко закликає виборців проголосувати в другому турі виборів президента. Про це він сказав, виступаючи на врочистому заході з нагоди Дня соборності України.

"Я закликаю кожного виборця 7 лютого продемонструвати свій високий громадянський обов'язок, прийти на виборчі дільниці, висловитися демократично, на користь одного чи іншого кандидата, або іншим способом продемонструвати свою волю і свій вибір", - сказав він.

Разом з тим Ющенко зазначив, що гідного вибору в другому турі в українців не буде, тому що за обома кандидатами стоять олігархічні клани, у них немає національної ідеології, вони не поважають демократію й не готові продовжувати реалізацію євроінтеграції України.

"Вибираючи антидемократичних лідерів, громадяни можуть позбавити себе й своїх дітей права голосувати в майбутньому. Якщо втратимо демократію - втратимо Україну", - заявив він.

При цьому Ющенко заявив, що не збирається йти з політики.

"Я хочу вдруге сказати: я йду, щоб знову повернутися. Багато історичних прикладів свідчать, що політик, який дбає не про власні рейтинги і про посаду, а про інтереси держави, він і його ідеї повертаються. Хочу підкреслити: завжди повертаються", - сказав Ющенко під оплески зали.

"Я не опускаю руки, у мене немає підстав", - додав він.

Президент упевнений, що українці повинні об'єднатися навколо національних інтересів, адже тільки таким способом можна уникнути авторитарних й антиукраїнських загроз.

Читайте також:

Ющенко привітав українців із Днем Соборності

Ющенко пропонує кожні 5 років обирати гетьмана України

Ющенко дійшов висновку, що він нащадок Мазепи 

ВідеоЮщенко закликав українців 7 лютого прийти на вибори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: