Ющенко закликає закрити Раду

Віктор Ющенко закликає голову Верховної ради Олександра Мороза закрити її засідання, оскільки призначені її позачергові вибори на 30 вересня

Про це Ющенко заявив журналістам, відповідаючи на запитання Українських Новин.

"Я хочу передати Олександру Олександровичу (Морозу) побажання, щоб він у цьому моменті вчинив як людина із сивиною, яка прожила кілька десятків політичних років, людина, якій, я думаю, багато людей довіряє, зробити крок. Ці щоденні заяви просто дезорганізують політичне життя, політичний порядок у суспільстві. Вони не дають очки ні комуністам, ні соціалістам. Нам потрібно бути твердими в наших домовленостях. Ми домовилися, що парламент завершує свою роботу. Колеги, завершіть цю роботу! Дайте спокій країні!", - сказав Ющенко.

Мороз
Спікер Верховної ради 5 скликання (Фото: УНІАН)
Він зазначив, що зараз відбувається підготовча робота до з'їздів у зв'язку з виборами, у тому числі й Партія регіонів готується до виборів.

"Потрібно гарно вийти зі гри. На жаль, цієї мудрості й честі не всім вистачає в політиці. Але я сподіваюся, що й це питання буде врегульоване", - зазначив глава держави.

Раніше представник президента у Верховній раді Роман Зварич обвинувачував Мороза і його першого заступника Адама Мартинюка в спробах загострити політичну ситуацію.

Мороз вважає, що Ющенко, видавши указ про призначення позачергових парламентських виборів на 30 вересня, перевищив свої повноваження.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: