Ющенко запевнив, що ніколи не ображав росіян

Ющенко висловив обурення з приводу антиукраїнських настроїв у Росії: "Кожен ранок росіяни чують, що українець – ворог".

Президент Віктор Ющенко вважає, що Україна не винна в погіршенні відносин з Російською Федерацією. Про це він заявив під час прямої телефонної лінії з читачами газети "Комсомольская правда в Украине".

"Погіршення відносин з Росією – не провина української сторони. Ми нічим не завинили перед російським керівництвом і не винні в тому ставленні, яке сьогодні є в росіян до українців, - сказав президент. - Жити дружно і співпрацювати з Росією нам вигідно. І ми повинні говорити про дружні відносини, але жодним чином не торгувати незалежністю – це вважаю неприпустимим".

"Жодної фрази я не сказав, щоб образити російський народ. І українське керівництво не вимовило жодної такої фрази. Не можна забувати, що ми – не чиясь колонія, а суверенна держава", - зауважив Ющенко.

Президент висловив співчуття з приводу того, що у світі існують-таки країни, готові провести ревізію української незалежності.

"Як подивитися на Мазепу – це зрадник, підданий анафемі, або національний герой? Журналісти проводили рейтинг на телебаченні. Мазепа посів там місце, Бандера. А якщо це так, то самі українці вирішили, хто їхні герої", - зазначив він.

За словами глави держави, за час його президентства відношення українців до громадян РФ тільки покращало. Що стосується росіян, - добре відносяться до громадян України лише 46%.

"Кожен ранок росіяни чують, що українець – ворог. Від президента України ви такого не почуєте: цей принцип для мене святий", - додав Ющенко.

Нагадаємо, президент Росії Дмитро Медведєв в інтерв'ю західним ЗМІ назвав Віктора Ющенка русофобом.

За словами Мєдвєдєва, усе, що робив Ющенко в останні роки, "було спрямоване на те, щоб розірвати традиційні зв'язки між Україною і Російською Федерацією".

Читайте також:

Мєдвєдєв назвав Ющенка русофобом

Прес-служба Ющенка викреслила Росію зі "списку друзів України"

В Росії українську епідемію вважають істерикою

Київ закликав Мєдвєдєва поновити діалог з Ющенком

ВідеоЮщенко запевнив, що ніколи не ображав росіян

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: