Ющенко запропонував Мєдвєдєву зустрітись

Ющенко підкреслив, що Україна намагається активізувати переговорний процес на рівні україно-російської міждержавної комісії.

Президент Віктор Ющенко вважає, що міждержавна україно-російська комісія повинна підготувати підґрунтя для зустрічі глав держав.

"Я, як президент України, вкотре звертаюся до президента Росії, російської влади щодо активізації діалогу, активізації наших стосунків, щоб стосунки наші не заполітизовувалися, як кілька тижнів тому", - сказав він на прес-конференції у Великих Сорочинцях Полтавської області.

Ющенко підкреслив, що Україна сьогодні виходить з ініціативою активізувати переговорний процес на рівні україно-російської міждержавної комісії. "Ми сьогодні виходимо з ініціативою активізувати переговорний процес", - сказав він.

Президент України запропонував, щоб групи, які створені у рамках україно-російської комісії, повинні розробити свої пропозиції, провести зустрічі, "а потім, на базі цих розробок провести зустріч глав держав".

Ющенко висловив співчуття, що візит президента РФ до України кілька разів відкладався.

"На жаль, візит президента Росії до України тричі відкладався, переносився", - сказав він, додавши, що не завжди це було з об'єктивних причин.

Читайте також:

Ющенко урочисто відкрив Сорочинський ярмарок

У відпустці Ющенко стругав палички та спілкувався з тваринами

Ющенко ветував закон про вибори через турботу про українців за кордоном

Ющенко відповів на звинувачення Мєдвєдєва

ВідеоЮщенко пропонує Мєдвєдєву зустрітись

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: