Ющенко запропонував назвати на честь Качинського вулиці в Україні

Ющенко вкотре наголосив на ролі трагічно загиблого президента Польщі для України та реалізації її євроінтеграційних прагнень.

Третій президент України Віктор Ющенко вважає, що ім’ям загиблого президента Польщі Леха Качинського необхідно назвати вулиці в низці українських міст і сіл.

Про це повідомили у прес-службі “Нашої України”.

Ющенко вкотре наголосив на ролі трагічно загиблого президента Польщі для України та реалізації її євроінтеграційних прагнень.

Ющенко також схвально оцінив рішення Одеської міської ради про перейменування однієї з вулиць на честь Качинського. Він висловив переконання в тому, що подібні рішення будуть прийняті у низці інших українських міст і сіл, аби віддати видатному польському політику належну шану за його діяльність на користь України та двосторонніх відносин між нашими державами.

Говорячи про складні аспекти цих відносин, Ющенко згадав про важливість визнання історичної правди. "Ми з Качинським сповідували непросту, але правильну філософію. Вона полягала в тому, що порозуміння можна досягти лише через примирення і прощення", - сказав він.

Ющенко також порушив тему Катинської трагедії і висловив сподівання, що у цьому питанні між Польщею і Росією буде досягнуто порозуміння.

Нагадаємо, президент Польщі Лех Качинський та його дружина Марія 18 квітня будуть поховані під Баштою Срібних Дзвонів у кафедральному соборі краківського королівського замку Вавель.

Читайте також:

Похорон Качинських пройде 18 квітня у королівському замку у Кракові

Глави держав відмовились летіти на похорон Качинського через хмару попелу

Ющенко: В особі Качинського Польща втратила свого Рейгана

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: