Ющенко запропонував політикам зустрічатися щопонеділка

Президент закликав щопонеділка проводити наради вищого керівництва держави і обіцяв приймати всі рішення консенсусом.

Президент Віктор Ющенко пропонує щопонеділка проводити наради з координації дій усіх органів державної влади та політичних сил в кризових умовах розвитку економіки.

Про це він сказав на сьогоднішній нараді у Секретаріаті президента, в якій бере участь прем`єр Юлія Тимошенко, спікер Володимир Литвин, голова Національного банку Володимир Стельмах та представник фракції Партії регіонів Микола Азаров.

Ющенко зазначив, що рішення під час цих нарад прийматимуться консенсусом. "Якщо якась сторона буде мати окрему позицію по тому чи іншому питанню, я даю гарантію, що рішення не буде прийнято", - запевнив президент.

"У будь-якому випадку нам потрібен діалог, бо ручний режим управління, імпровізація негативно б’є по бюджетній системі та економіці в цілому", - сказав Ющенко.

Він зауважив, що всі присутні представляють різні гілки влади, мають свій об’єм повноважень і свої погляди. Водночас президент висловив переконання, що якщо сторони підходитимуть до вирішення питань не як політики, а як державні діячі, то консенсус можна знайти.

"Я закликаю бути українцями, а не суб’єктами виборчої кампанії", - сказав Ющенко.

Він також відкинув те, що сьогодні діалогу заважають особисті стосунки вищого керівництва держави. Глава держави погодився з тим, що є різні погляди, але це не має бути визначальним для компромісу.

"Думаю, що разом нам вдасться пояснити людям набагато більше, ніж поодинці", - зазначив президент.

Ющенко пообіцяв, що буде партнером в цих питаннях. Важливим тестом готовності до такої співпраці президент назвав вироблення єдиного плану щодо переговорного процесу з Міжнародним валютним фондом, а також узгодження питання щодо внесення змін до бюджету.

Також важливим питанням він назвав відновлення довіри до банківської системи. Глава держави зауважив, що спроби кадрових ревізій, спроби втручання в діяльність НБУ завдали Україні непоправної шкоди і нанесли набагато сильніший удар, ніж світова криза.

Читайте також:

Ющенко запропонував Тимошенко і Януковичу перемир'я до липня

Ющенку поставили ультиматум в обмін на гроші МВФ

Черновецький перерве ізраїльські канікули заради Ющенка

ВідеоЮщенко закликав знайти порозуміння

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: