Ющенко запропонував Тимошенко і Януковичу перемир'я до липня

Президент закликав головних політиків та посадовців країни зосередитися на роботі і забути про президентські вибори.

Президент Віктор Ющенко закликає оголосити мораторій на політичні сварки і забути про президентські вибори до 1 липня.

Про це він сказав під час наради з прем’єр-міністром Юлією Тимошенко, головою Верховної ради Володимиром Литвином, головою НБУ Володимиром Стельмахом та представником опозиції Миколою Азаровим (раніше повідомлялося, що прийде Віктор Янукович).

Ющенко звернувся до учасників наради "не як до політиків, а як до державних діячів". Він підкреслив, що сьогодні треба відкинути політику і спільно працювати над подоланням економічної кризи.

Він зауважив, що ситуація вже переходить критичну межу, і тому потрібно зупинитись.

"До 1 липня прошу зупинити президентську виборчу кампанію 2010 року. До 1 липня ми не повинні через політичну нестабільність нагнітати ситуацію в системі національного бюджету, економіки, інвестицій. Не треба поспішати. Всі ви будете президентами в свій час Я переконаний, кому належить перемога - вона до нього прийде", - сказав президент, додавши, що найголовніше зараз – разом допомогти країні в кризисний час.

Віктор Ющенко запропонував проводити зустрічі такого формату кожен понеділок. Рішення під час цих зустрічей ухвалюватимуться консенсусом.

Нагадаємо, на сьогоднішньому засіданні крім шляхів виходу з політичної кризи планується узгодити текст листа української влади до Міжнародного валютного фонду. Цей лист повинен продемонструвати єдність політики президента, прем'єра, голови ВР та голови Нацбанку і прискорити надання Україні другого траншу кредиту.

26 лютого Ющенко повідомив, що готовий підписати цей лист, запропонований Юлією Тимошенко. Цим самим він спростував заяву глави Секретаріату президента Віктора Балоги, який заявляв, що президент ніякі листи підписувати не буде.

Читайте також:

ЄС незадоволений: Тимошенко та Ющенко дестабілізують Україну

Ющенку поставили ультиматум в обмін на гроші МВФ

Тимошенко запропонувала Ющенку мир

ВідеоЮщенко запропонував Тимошенко і Януковичу перемир'я до липня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: