Ющенко запропонував Тимошенко об'єднати проекти Конституції

БЮТ порекомендували вчинити так само, як зробив зі своїм проектом Ющенко - оприлюднити його, зареєструвати у Верховній раді і відправити на аналіз Європейській комісії.

Секретаріат президента запропонував БЮТ включити в свій проект Конституції більшість норм, які є у проекті Віктора Ющенка.

Про це заявив заступник голови Секретаріату - представник президента у Верховній раді Ігор Попов.

"За наявною у мене інформацією, БЮТ ночами пише свою Конституцію. Я б радив БЮТ включити в цей проект більшість норм, які є в проекті Ющенко і які вже пройшли громадське обговорення", - сказав він.

Попов порекомендував БЮТ вчинити так само, як зробив зі своїм проектом Ющенко - оприлюднити його, зареєструвати у Верховній раді і відправити на аналіз Європейській комісії За демократію через право Ради Європи (Венеціанській комісії).

Він спрогнозував, що за умови, якщо БЮТ найближчим часом відправить свій проект на аналіз Венеціанській комісії, то висновки з цього проекту можуть бути зроблені вже до середини вересня.

Заступник голови Секретаріату також вважає, що після того, як не відбулася коаліція БЮТ і Партії регіонів, шанси проекту Конституції Ющенко зібрати необхідну кількість голосів у парламенті підвищилися.

"На середину вересня, коли стартує президентська кампанія, повинна бути чітко зрозуміла позиція основних претендентів щодо конституційної реформи, і повинні бути готові висновки Конституційного суду щодо внесених текстів проектів Конституції", - підсумував Ігор Попов.

Нагадаємо, Венеціанська комісія дала позитивну оцінку запропонованому Віктором Ющенком проекту Конституції.

Європейці відзначили, що документ направлений на стабілізацію української політичної системи, хоча й висловили кілька зауважень відносно документа.

Свій проект Основного Закону президент вніс до Верховної ради ще наприкінці березня. Документ передбачає низку реформ, що вже викликали дискусії. Зокрема, це створення в Україні двопалатного парламенту.

Читайте також:

У Конституції Ющенка знайшли купу граматичних помилок

Тимошенко: збереження нинішньої Конституції – нищівна поразка

БЮТ написав власну Конституцію

Оприлюднений проект Конституції Тимошенко і Януковича. Документи

ВідеоПопов про об'єднання Конституцій

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: