Ющенко зарахував себе до п'ятірки найкращих банкірів світу

Президент вважає, що входить до п'ятірки найкращих світових банкірів і може розкласти по поличках будь-яку економічну проблему.

Президент Віктор Ющенко оголосив себе одним з найкращих світових банкірів.

Про це він заявив 12 листопада під час запису телеефіру в медіа-центрі "Візит" у місті Кременчук Полтавської області.

"Я економіст, я фінансист. Я думаю, що я входжу до п'ятірки найкращих банкірів світу", - сказав Ющенко. При цьому президент відзначив, що "легко диверсифікує і розкладає по поличках" будь-яку економічну ситуацію і проблему.

Раніше Ющенко на нараді в Полтавській області піддав критиці уряд Юлії Тимошенко за різке збільшення державного боргу, а також дефіцити бюджетів Пенсійного фонду та "Нафтогазу України".

За даними президента, за останній час Нацбанк України був змушений надрукувати 31 млрд гривень для оплати газу, пенсій та зарплат бюджетників.

Зазначимо, що Віктор Ющенко, який закінчив Тернопільський фінансово-економічний інститут, розпочав роботу в банківській сфері з 1976 року. Зокрема, він працював в Ощадбанку СРСР та Агропромбанку СРСР, а з 1993 по 1999 рік очолював український Нацбанк.

Під його керівництвом в Україні успішно проведена грошова реформа, створена Державна скарбниця, а також почато будівництво Банкнотно-монетного двору.

У 1997 році Ющенко потрапив до шістки найкращих банкірів світу за версією впливового фінансового журналу Global Finance.

Читайте також:

Ющенко готовий публічно зробити щеплення від грипу, щоб подати приклад

Ющенко вимагає скасувати карантин в Україні

Ющенко: НБУ надрукував 31 мільярд на газ, пенсії та зарплати

Ющенко: при мені українці прожили найкращі роки свого життя
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: