Ющенко застерігає від звинувачень України в незаконній торгівлі зброєю

Президент застерігає окремих українських політиків від розігрування карти із так званою незаконною торгівлею зброєю з боку України.

Військовий вантаж, затриманий у Нігерії, не має жодного відношення ні до "Укрспецекспорту", ні до України.

За попередніми даними, зауважила вона, український екіпаж літака АН-12, який обслуговував вантаж, виконував рейс без порушень, заявила прес-секретар президента Ірина Ванникова.

"Екваторіальна Гвінея не належить до країн, на які накладено санкції ООН", - додала прес-секретар.
Ванникова повідомила, що президент Віктор Ющенко доручив відповідним службам тримати на контролі ситуацію зі звільненням українського літака АН-12, який наразі затриманий в Нігерії.

"На сьогодні права громадян України у Нігерії не порушені, вони перебувають у нормальних умовах", - сказала прес-секретар.

За оперативними даними, зазначила вона, Нігерія отримала від Екваторіальної Гвінеї всі необхідні документи і не має підстав далі тримати літак та екіпаж.

"Зусилля МЗС України спрямовані на те, щоб українці ближчим часом були звільнені", - наголосила прес-секретар президента.

"Президент застерігає окремих українських політиків від розігрування карти із так званою незаконною торгівлею зброєю з боку України. Україна має жорсткі нормативи в цій сфері і жорстко дотримується відповідних міжнародних вимог", - додала Ванникова.

Читайте також:

Україна продовжує продавати Грузії зброю в борг

Ющенко запевнив, що Україна не розміщатиме у себе чужих ядерних баз

Південна Осетія: Грузія купуватиме в України заборонену зброю

Україна представила в ОАЕ ексклюзивну зброю

ВідеоЮщенко застерігає від звинувачень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: