МВФ: після "листа трьох" шанси України на кредит зросли

Віктор Ющенко зателефонував директору-розпоряднику МВФ. Той підтвердив, що спільна позиція влади збільшує шанси на отримання другого траншу кредиту.

Спільний лист української влади до Міжнародного валютного фонду підвищує шанси України на отримання другого траншу кредиту.

Про це заявив директор-розпорядник МВФ Домінік Стросс-Кан під час телефонної розмови з президентом Віктором Ющенком, яка відбулася за ініціативи останнього.

Ющенко розповів Стросс-Кану про результати наради з прем’єром Юлією Тимошенко, спікером Володимиром Литвином та іншими представниками влади щодо координації своїх зусиль в умовах кризи.

Як повідомлялося, під час цієї наради політики узгодили спільного листа до МВФ, який сьогодні ж мали відіслати. Втім, спікер відмовився підписувати документ, доки його не розгляне Верховна рада.

Директор-розпорядник Фонду привітав єдину спільну позицію української влади та прагнення здійснювати заходи для розвитку української економіки в умовах світової фінансової кризи.

Стросс-Кан запевнив: щойно лист надійде до МВФ, його буде розглянуто.

Тим часом, на думку багатьох аналітиків, звернення керівництва України є тільки формальністю для відновлення роботи місії МВФ.

При поточних суперечностях, що існують між президентом і главою уряду, можна чекати, що на узгодження загальної позиції і ухвалення необхідних законів буде потрібно не менше місяця. Відповідно, Україна може сподіватися на отримання наступного траншу від МВФ не раніше квітня.

Як прем'єр та президент радилися 2 березня та що з цього вийшло, дізнайтеся з відеосюжету ТСН.

Читайте також:

У МВФ та Тимошенко різні погляди на друкування грошей

Партія регіонів: кредит МВФ ляже на плечі українців

Пинзеник переконаний, що другий транш МВФ не врятує Україну

ВідеоЛист від Президента, Прем'єра та голови Нацбанку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: