Ющенко заветує виділення мільярда гривень на грип

Президент не дозволить Тимошенко використати 1 млрд. грн. на боротьбу з епідемією грипу.

Президент Віктор Ющенко збирається ветувати рішення парламента про виділення 1 мільярда гривень на боротьбу з епідемією.

Про це він сказав під час гарячої лінії у "Комсомольській правді в Україні", коментуючи заклик прем’єра Юлії Тимошенко не блокувати виділення грошей.

"Не треба мене шантажувати. У мене є право президента і я його застосую", - сказав Ющенко.

Нагадаємо, раніше Тимошенко звинуватила Ющенка у блокуванні виділення грошей на боротьбу з епідемією.

3 листопада 2009 р. Верховна рада України ухвалила в цілому закон №5301 "Про внесення змін до закону України "Про державний бюджет України на 2009 р." (щодо забезпечення усіх лікарень країни необхідними ліками та обладнанням для діагностики хвороби та протидії поширення епідемії грипу)".

Законом передбачено виділення додаткового фінансування на 2009 р. у сумі 1 млрд грн для Міністерства охорони здоров'я України за рахунок перерозподілу між загальним та спеціальним фондами державного бюджету перевищення валових доходів над видатками Національного банку України. Гроші передбачається направити на забезпечення усіх лікарень країни необхідними ліками та обладнанням для діагностики хвороби та протидії поширення епідемії грипу, а також для отримання громадянами професійної медичної допомоги та безкоштовних ліків.

Читайте також:

Тимошенко звинуватила Ющенка у всіх смертях від грипу

В Росії українську епідемію вважають істерикою

В Україні створили власну тест-систему для діагностики свинячого грипу

ВідеоЮщенко заветує виділення 1 млрд. грн на грип

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: