Ющенко заявив про свою опозиційність

Екс-президент відзначив, що головним завданням є об'єднання всіх національно-демократичних сил. Але Тимошенко туди не запрошує.

Лідер "Нашої України" Віктор Ющенко заявляє, що знаходиться в опозиції до чинної влади.

"Я не при владі, а отже, я в опозиції. Це є факт", - заявив Ющенко газеті "День". Він додав, що глибина опозиційності і її характер буде визначатися на політичній раді та на З'їзді "Нашої України".

Він наголосив, що нова влада вже зробила першу фатальну помилку та отримала червону картку, не розпочавши політичний діалог.

Лідер "нашоукраїнців" зазначив, що переможець на виборах набрав менше 50%, і це мало спонукати його до консолідації та єдності.

"Це гарна нагода почути всіх і стати президентом всієї України, а не лише її частини", - сказав Ющенко. "Цього не відбулося", - підкреслив він.

Ющенко зазначив, що для нової влади є дві дороги - дорога реформ, яка потрібна країні, або дострокові вибори. "На жаль, нова влада сьогодні обере дорогу дострокових виборів", - додав він.

Водночас Ющенко наголосив, що головним завданням сьогодні є об'єднання та консолідація всіх національно-демократичних сил.

При цьому, зауважив Ющенко, об'єднуватися треба навколо цінностей, а не персоналій.

Відповідаючи на питання, чи повинен бути БЮТ в цій команді, Ющенко сказав, що за Юлії Тимошенко не стоять демократичні та національні цінності.

Нагадаємо, раніше Ющенко відзначив, що найважливішим завданням президента є консолідація нації.

Екс-президент висловив сподівання, що висока посада спонукатиме новообраного президента до більш відповідальних рішень.

Читайте також:

Ющенко закликав Табачника піти у відставку

Ющенко: ми закопали зуби дракона

Ющенко пожалівся, що його в молодості називали москалем і бандерівцем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: