Ющенко переносить столицю у Чигирин

В очікуванні президентських виборів, Віктор Ющенко згадав про козацьку державу зі столицею в Чигирині.


Ющенко доручив підготувати відзначення у 2009 році 360-ої річниці подій, пов'язаних зі створенням Української козацької держави зі столицею у місті Чигирині.

Зокрема, передбачено провести у жовтні у Чигирині Черкаської області в рамках відзначення Дня Українського козацтва урочистих заходів з нагоди 360-ої річниці Української козацької держави.

Президент доручив також організувати святкування у серпні 2009 року на території Тернопільської області річниці перемоги військ Богдана Хмельницького у битві під Зборовом.

У Києві пройде Всеукраїнська наукова конференція, присвячена створенню Української козацької держави зі столицею у Чигирині.

У навчальних закладах та закладах культури, військових частинах мають бути організовані тематичні заходи із висвітлення подій періоду створення Української козацької держави.

Також Державний комітет телебачення та радіомовлення України повинен організувати цикли тематичних теле- і радіопередач, забезпечити широке висвітлення в засобах масової інформації заходів щодо відзначення 360-ї річниці подій, пов'язаних зі створенням Української козацької держави зі столицею у місті Чигирині.

Читайте також:
Речі Ющенка і Яценюка продали на аукціоні
У Гренландію полетять українські козаки
Скрипка з Ющенко влаштують вечорниці у Франції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: