Ющенко житиме на державній дачі, доки не відремонтують його власний будинок

Будинок Ющенка у Нових Безрадичах проходить "необхідну реконструкцію", а після її завершення Ющенко переїде жити туди.

Віктор Ющенко не має наміру приватизовувати жоден об'єкт державної власності. Про це заявила речник екс-президента Ірина Ванникова коментуючи увагу громадськості до державної дачі в Конча-Заспі, на якій проживає Ющенко.

Вона повідомила, що нині власний будинок Ющенка у Нових Безрадичах проходить "необхідну реконструкцію", а після її завершення Ющенко переїде жити туди.

"Ми розуміємо вболівання журналістів за таке актуальне для суспільства питання, як поточне використання державних дач. Віктор Ющенко неодноразово наголошував, що не прагне отримати жодного об'єкту державної власності. Він - єдиний із політичних лідерів, який відреагував на питання щодо використання ним об'єктів державної власності - всупереч поширеній практиці ігнорування таких запитів. Відтак, сподіваємося, нині питання зняті", - цитує Ванникову прес-служба партії "Наша Україна".

"Ми очікуємо, що свобода слова, яка стала реальністю в країні за попередні п'ять років, спонукає журналістів до такої ж наполегливої уваги до інших політиків, їхніх статків, маєтків, декларацій про доходи, - і вимогливості щодо отримання відповідей від них", - додала вона.

Ванникова також зазначила, що рішення щодо надання об'єктів державної власності у користування приймається нинішньою владою. "Однак воно не означає намірів Віктора Ющенка приватизовувати ці об'єкти чи користуватися ними довічно", - сказала вона.

Ванникова також заявила, що Ющенко - "єдиний політичний лідер в Україні, який чесно задекларував всі доходи, видатки та нерухоме майно на себе, а не на підставних осіб".

"Він сам придбав землю і своїм коштом збудував будинок у Нових Безрадичах, - на відміну від політиків, які будувалися на землях державних санаторіїв і заповідників. Віктор Ющенко не приховує статки і за так званою "орендою", як це роблять деякі нинішні опозиціонери", - підкреслила Ванникова.

Як відомо, Ющенко неодноразово заявляв, що законно проживає на держдачі, і жодного разу не говорив, що має намір її звільнити.

"Ви можете звернутися до світового досвіду. Подивитеся, де в Чехії проживає Вацлав Гавел. Або в Америці, або в Росії - у будь-якій країні колишній президент", - зокрема, заявляв він.

Читайте також:

Ющенко не збирається відмовлятися від державної дачі

Ющенка досі не виселили з державної дачі

За Ющенком залишать прислугу, дачу і 40 тисяч гривень щомісяця

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: