Ющенко зібрався відродити український флот

Президент назвав флот України - "нашою гордістю" і "великою впевненістю", а також поставив задачу відродити торговельний, пасажирський і риболовний флоти.

Президент Віктор Ющенко впевнений, що програма будівництва корветів для українських Військово-Морських сил буде реалізована успішно і вчасно.

Про це він заявив у Севастополі у ході святкових заходів з нагоди Дня флоту України.

"Сьогодні ми дбаємо про оснащення національних Військово-Морських сил сучасними кораблями, зброєю, бойовою технікою", - заявив Ющенко.

Як стверджує президент, найближчим часом буде завершена "реформа всієї підготовки флотських фахівців". "Ми йдемо крок за кроком, за нами конкретні справи", - резюмував Ющенко.

Президент висловив віру у те, що у найближчому майбутньому військовий флот буде переведено на виключно професійну основу і повною мірою відроджено торговельний, пасажирський і риболовний флоти України.

"Україна за своїм географічним положенням, за своїм політичним, економічним потенціалом є і зобов’язана бути великою морською державою", - сказав голова держави. Він назвав "справою національної честі, це завдання – один із пріоритетів державної політики, навіть у сьогоднішній час економічної кризи".

"Ми велика і сильна держава, наш флот - це наша велика впевненість і наша гордість, це непохитна опора свободи, миру і доброго майбутнього всієї України", - вважає Ющенко.

У рамках святкування президент також вручив державні нагороди представникам флоту.

Як повідомлялося, Віктор Ющенко у якості президента та Верховного головнокомандувача відвідує урочисті заходи з нагоди святкування Дня флоту України. Свято відзначають у Севастополі в неділю, 5 липня.

Читайте також:

В Севастополі вперше святкують День флоту України

Чорноморський флот РФ розпродає орендоване в України майно

Тимошенко: Чорноморський флот в Криму не залишиться

Українські ДАІшники близько доби утримували 30 моряків ЧФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: