Ющенко не керує "Нашою Україною": в нього є "вічна" професія

Президент Віктор Ющенко зізнався, що він не керує "Нашою Україною". Але підкреслив, що "знає, для чого потрібно жити і за що вмирати".

Президент Віктор Ющенко заявляє, що не керує партією "Наша Україна", головою якої його було обрано наприкінці минулого року.

"Знаєте, рік тому у мене була фракція. Потім була проведена якась робота, і цю фракцію поділили навпіл. Комусь газ віддали, комусь нафту, когось на Фонд держмайна тягнуть. Але я не управляю фракцією і партією", - розповів він в інтерв'ю журналу "Фокус", опублікованому в четвер, 9 квітня.

Коментуючи своє обрання головою "Нашої України", Ющенко зауважив, що це "винятково представницькі функції".

"Я не можу займатися там питаннями фінансового та іншого забезпечення. Я хочу сказати, що партія ідейно мені близька, але я нею не керую", - наголосив він.

За його словами, на "Нашу Україну" "було розпочато атаку" з боку партнерів по коаліції, і після того "сформувати загальну позицію стало неможливо".

Ющенко підтвердив, що спілкується з головою депутатської групи "За Україну!" В'ячеславом Кириленком та з представниками партії "Єдиний центр". "Але я ніколи не стану керувати фракцією. Я не та людина, яка адмінпідходом буде когось до чогось схиляти", - додав президент.

Він також підкреслив, що в Україні "дуже поширене примітивне уявлення про політичні відносини".

"Багато хто дивиться на політику як на дебати когось з кимось. Але вибачте. Я самодостатня людина! У мене є професія. Вічна! Вона називається "Віктор Андрійович Ющенко". У мене п'ятеро дітей. Я знаю, для чого потрібно жити і за що вмирати. Це я щиро кажу. І коли йдеться про політичні трюки, я б хотів зробити так, щоб їх більше не було", - заявив Ющенко.

Нагадаємо, на четвертому звітно-виборчому з’їзді партії у листопаді минулого року Віктора Ющенка було одноголосно обрано головою Народного Союзу "Наша Україна".

Наразі існування партії під великим питанням. Частина депутатів-членів НСНУ, які підтримали входження до коаліції з БЮТ, кажуть, що ця політична сила "тихо-мирно" припинила своє існування.

Останнім часом в ЗМІ з'являються повідомлення про численні борги "Нашої України". Працівникам апарату не виплачують зарплату, тільки за один центральний офіс партія винна більше двох мільйонів гривен.

Джерела стверджують, що Віктор Ющенко планує здійснити чистки в партії, щоб повністю підпорядкувати собі НСНУ напередодні можливого об'єднання з "Єдиним Центром" - партією, підконтрольною голові Секретаріату Віктору Балозі.

Читайте також:

Луценко готовий "підібрати" депутатів, яких "вижене" Ющенко

"Наша Україна" заборгувала 37 мільйонів гривень

У "Нашій Україні" бачать майбутнє без Ющенка

"Наша Україна" припинила своє існування

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: