Ющенко зізнався, що у нього з Тимошенко не протистояння, а конфлікт ідеологій

Віктор Ющенко в інтерв’ю іноземним виданням розповів про особливості стосунків з прем’єр-міністром Юлією Тимошенко.

Відносини з прем'єр-міністром Юлією Тимошенко не є особистим протистоянням, а конфліктом двох ідеологій.

Про це президент Віктор Ющенко заявив в інтерв'ю виданню Corriere della Sera, текст якого опублікований на сайті глави держави.

"Те, що наразі відбувається, не є особистим протистоянням. Це конфлікт двох ідеологій. Є група людей, яка має бажання повернути Україну до минулого. Ця група активно співпрацює з комуністами, без яких їй ніколи не вдалось би проштовхнути ті закони, які були прийняті протягом останнього періоду. Вони не просто ведуть певну політику, а прагнуть поділити Україну. Відбулась справжня узурпація влади", - заявив Ющенко.

Коментуючи відносини з прем'єром виданню El Mundo Ющенко підкреслив, що "те, що відбувається зараз в уряді і парламенті, не є особистим конфліктом. Це конфлікт ідеологій".

"У вересні Тимошенко окремо з Партією регіонів Віктора Януковича підтримала проект щодо змін до Конституції і запровадження виборів президента парламентом. Таким чином Янукович отримав би гарантії бути вічним президентом, в той час як Тимошенко прагнула стати вічним прем'єр-міністром.

Як президент, яким чином я міг відреагувати на це? Я сказав, що такий крок не мав нічого спільного з демократичним розвитком, а був узурпацією. На жаль, коаліція розпалася у 2008 році з огляду на цю позицію", - сказав президент.

Нагадаємо, 7 травня президент Віктор Ющенко разом з прем’єр-міністром Юлією Тимошенко візьмуть участь в установчому самміті "Східного партнерства", який відбудеться в Празі.

Читайте також:

Ющенко разом з Тимошенко створюватиме "Східне партнерство"

ЗМІ: Європа не буде посередником між Ющенком і Тимошенко

Польща і Німеччина попросили ЄС помирити Ющенка і Тимошенко

Ющенко не вважає "Східне партнерство" альтернативою вступу в ЄС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: