Ющенко: зміни до закону про вибори протидіятимуть саботажу

Ющенко підписав зміни до закону про вибори, бо отримав інформацію про наміри одного з кандидатів відкликати своїх представників із ДВК.

Президент України Віктор Ющенко зазначає, що підписав зміни до закону про вибори глави держави, тому що отримав інформацію, що один з кандидатів розглядає можливість відкликання своїх представників з виборчих комісій.

Про це він сказав на нараді щодо забезпечення законності та правопорядку під час проведення другого туру виборів президента.

За словами Ющенка, десять днів тому він отримав інформацію про те, що одна зі сторін-учасниць виборів, якщо побачить, що програє, почне відкликати своїх представників з виборчих комісій. Тому він вважає, що ухвалений парламентом позавчора закон сприятиме посиленню демократизації виборчого процесу. Президент зауважив, що не можна допустити повторення на багатьох виборчих дільницях тієї ситуації, що спостерігалась під час першого туру виборів на одній дільниці в Київській області (у Білій Церкві на одній з дільниць були відкликані члени комісії – ред.).

Ющенко погодився з тим, що зміни до закону були внесені дещо пізно, але ними передбачено інструментарій, який не дає можливості блокувати роботу дільниць усіх рівнів.

"Закон серйозно виключив протидію виборам та їх саботажу", - сказав Ющенко.

Як повідомлялося, 3 лютого Верховна рада ухвалила зміни до закону про вибори президента, 4 лютого чинний глава держави підписав документ.

З 5-го лютого змінений закон про вибори набув чинності.

Читайте також:

Змінений закон про вибори набув чинності

У ЄС закликають Януковича і Тимошенко не псувати враження від I туру

Тимошенко пообіцяла Януковичу Майдан більший, ніж у 2004 році

ВідеоЮщенко: зміни до закону протидіятимуть саботажу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: