Ющенко змінив склад делегації

Ющенко змінив склад делегації України для участі у переговорах з Європейським союзом щодо укладення нового базового договору.

Віктор Ющенко
УНІАН
Ющенко ввів до делегації чотирьох нових людей.
Президент ввів до складу делегації заступника міністра закордонних справ України Костянтина Єлісєєва, поклавши на нього виконання обов`язків глави делегації України. Відповідний указ розміщено на офіційному сайті глави держави. 

Також, відповідно до указу, до складу делегації увійшов керівник Головної служби зовнішньої політики України Секретаріату президента Ігор Дір. На нього покладені обов`язки заступника глави делегації, керівника робочої групи політичних аспектів співробітництва України з ЄС.
 
До складу делегації також увійшли виконуючий обов`язки директора департаменту Європейського союзу Міністерства закордонних справ України Олександр Тараненко та заступник директора цього департаменту Вадим Трюхан. 

Також глава держави відлучив першого заступника міністра палива та енергетики України Вадима Чупруна від виконання обов’язків керівника робочої групи з питань співпраці у сфері енергетики між Україною та ЄС. 

Крім того, президент вивів зі складу делегації заступника міністра закордонних справ України Андрія Веселовського, звільнивши його від виконання обов`язків глави української делегації, та Олександра Данилейка.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: