Ющенко змусив Тимошенко домовлятися з Януковичем

Юлія Тимошенко передбачала, що Ющенко накладе вето на закон про внесення змін до Бюджетного кодексу України і їй доведеться звертатися до ПР.

Президент Віктор Ющенко ветував закон про внесення змін до Бюджетного кодексу України.

Про це повідомив журналістів у понеділок перший заступник голови Секретаріату президента Олександр Шлапак.

Нагадаємо, 23 червня Верховна рада ухвалила закон "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України" (нова редакція). Цим законом передбачено формульний розрахунок трансфертів прямих відносин між Державним бюджетом і безпосередньо бюджетами сів, селищ і міст районного значення.

Як відзначив голова Верховної ради Володимир Литвин, цим законом передбачається наявність 12 тисяч бюджетів замість 700, що існують.

Прем`єр-міністр Юлія Тимошенко заявляла, що якщо Ющенко не підпише нову редакцію Бюджетного кодексу, то Верховній раді необхідно буде спробувати подолати вето, і для цього потрібно буде домовлятися з депутатами від Партії регіонів, які на сьогодні мають "золоту акцію" щодо розв’язання даного питання.

При цьому прем`єр відзначила, що якщо зміни до Бюджетного кодексу все ж не вдасться ввести в дію цього року, то в наступному ці документи обов`язково будуть підписані новим президентом.

Читайте також:

Тимошенко звинуватила Януковича у фінансовому тероризмі

Більшу частину мільярдів МВФ Україна пустить на борги

МВФ покращив прогноз інфляції в Україні

Звітуючи про охорону здоров'я, Кільчицька "загубила" 76 млн

ВідеоШлапак про Бюджетний кодекс

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: