Ющенко заборонив Тимошенко впливати на місцеві органи влади

Майже через два роки після прийняття регламенту Кабміну президент вирішив, що деякі його пункти не відповідають Конституції.

Президент Віктор Ющенко зупинив низку положень регламенту Кабінету міністрів, затвердженого постановою уряду від 18 липня 2007 року, в частині, що стосується надання та забезпечення виконання окремих доручень Кабінету міністрів, доручень прем'єр-міністра.

Про це сказано в указі президента від 8 травня.

Цим регламентом прем'єр-міністра з метою спрямування, координації і контролю діяльності членів уряду, керівників інших центральних органів виконавчої влади, Ради міністрів Криму, місцевих державних адміністрацій уповноважено надавати доручення, обов'язкові для виконання зазначеними органами та посадовими особами.

Також Регламентом передбачено, що за результатами обговорення питань на засіданні уряд може прийняти рішення про надання окремих доручень місцевим органам влади, такі доручення, надані на засіданні Кабінету міністрів, фіксуються в протоколі засідання; при цьому регламентом прийняття рішень про надання окремих доручень визначено поряд із відповідними актами уряду однією з форм спрямування і координації діяльності центральних органів виконавчої влади, що здійснюється урядом.

Президент вважає, що вказані положення регламенту не відповідають Конституції.

Читайте також:

Ющенко заборонив знімати відбитки пальців з іноземців

Ющенко не дозволить Тимошенко регулювати імпорт

Ющенко заборонив виплачувати зарплати з благодійних внесків

Ющенко скасував запровадження платної освіти і медицини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: