Ющенко знову написав Януковичу

Президент закликає прем'єра вирішити проблеми шахтарів-інвалідів і зайнятися енергетикою.

Кабінет міністрів України зволікає із розв’язанням проблем регресних виплат потерпілим на виробництві у гірничій сфері.

Ющенко-Янукович
УНІАН
Президент дав доручення уряду Віктора Януковича.
Як повідомляє офіційний сайт президента України, про це йдеться у листі Віктора Ющенка на ім’я прем'єр-міністра Віктора Януковича.

Питання, порушені громадськими організаціями соціального захисту інвалідів, потерпілих на виробництві, на яких глава держави вже акцентував увагу Януковича в іншому своєму листі у попередньому листі від 27 вересня 2007 року., "до сьогодні не тільки не вирішені, а й не здійснено конкретних кроків щодо їх розв'язання. Зокрема, при Кабміні не утворено комісію для вироблення механізмів вирішення зазначених проблем, яку мав би очолити профільний віце-прем’єр-міністр", йдеться у зверненні.

Ющенко запропонував Януковичу доручити міністрам праці та соціальної політики, вугільної промисловості та юстиції провести особисті зустрічі з представниками громадських організацій інвалідів для вироблення узгоджених рішень із зазначених питань.

"Прошу інформувати мене особисто у триденний термін", – підкреслено у листі президента.

В листі Ющенко також закликав Кабмін вжити додаткових заходів для забезпечення інтеграції об'єднаної енергосистеми України (ОЕС) в Об'єднану європейську енергосистему (UCTE).

Президент звернув увагу на необхідність забезпечити узгодження технічних рішень із керівними органами UCTE при підготовці комерційних проектів розширення експортних можливостей (за рахунок будівництва вставок постійного струму).

Глава держави також закликає уряд забезпечити експорт електроенергії на ринкових принципах і прискорити прийняття програми інтеграції ОЕС із транс'європейськими електромережами.

Дані доручення Кабміну Ющенко сформував за результатами зустрічі з питань енергетики й транспортних магістралей, яку 15 жовтня він провів із Секретарем Ради національної безпеки та оборони України Іваном Плющем, віце-прем'єр-міністром Андрієм Клюєвим і заступником секретаря РНБО Юрієм Проданом.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: