Ющенко знову закликав переобрати себе разом з Радою

На думку президента, спільні вибори допоможуть "перезарядити" і "переформатувати" українську владу.

Президент Віктор Ющенко підтверджує готовність до дострокових виборів глави держави за умови їх проведення одночасно з парламентськими і за відкритими партійними списками.

Про це він сказав сьогодні в Одесі на зустрічі зі студентами і викладачами місцевих вишів, яка відбулась у Палаці культури Політехнічного університету.

"Якщо сьогодні всі політичні сили, які знаходяться в парламенті, починаючи від прем’єра Юлії Тимошенко та глави опозиції Віктора Януковича, що вже висловилися проти закритих списків, справді змінять закон про вибори народних депутатів України і за цією моделлю готові йти на вибори, я зроблю їм крок назустріч і ухвалю рішення про проведення дострокових президентських виборів", - заявив Ющенко.

Таким чином, наголосив президент, за такої ситуації "ми зможемо перезарядити парламент, переформатувати його. Але не просто переформатувати, а зробити це на новій основі, щоб ми паралельно могли вирішити не тільки завдання форми, а й змісту".

Ющенко ще раз зазначив, що для нього не важлива дата проведення виборів президента – на два місяці раніше чи на два місяці пізніше.

Якщо усі питання буде успішно вирішено парламентськими силами, підсумував Ющенко, то він готовий піти назустріч – "давайте проведемо дочасні президентські вибори. Моя позиція залишається незмінною".

Читайте також:

ПР: США вирішать, хто буде наступником Ющенка

Ющенко розповів про свою місію

ЦВК розпочала підготовку до виборів президента

Міністр юстиції: призначення виборів на 25 жовтня - незаконне

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: