Ющенко знову зупинив приватизацію Одеського припортового

ОПЗ, який мали продавати в кінці вересня, знову не продадуть, бо Віктор Ющенко вирішив, що це суперечить національній безпеці.

Президент Віктор Ющенко зупинив дію розпорядження Кабінету Міністрів України про продаж державного пакета акцій відкритого акціонерного товариства "Одеський припортовий завод". Про це йдеться в указі президента від 17 вересня.

Ющенко відзначає, що рішення про приватизацію державного пакета акцій ВАТ "Одеський припортовий завод" – підприємства, що має стратегічне значення для економіки і безпеки держави, за відсутності державної програми приватизації, адекватної сучасному рівню розвитку суспільних відносин, не відповідає інтересам національної безпеки у сфері приватизації.

Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Нагадаємо, у липні Ющенко заявив, що підтримує приватизацію Одеського припортового заводу.

Пізніше, після робочої поїздки до Одеської області, Ющенко заявив, що готовий знову припинити приватизацію ОПЗ.

15 липня Фонд державного майна України оголосив конкурс з продажу державного пакета акцій у розмірі 99,567% ВАТ "Одеський припортовий завод". Про це повідомляється в офіційному виданні ФДМУ ”Відомості приватизації” від 15 липня.

Згідно з повідомленням, початкова ціна пакета становить 4 млрд грн.

Проведення конкурсу заплановане на 29 вересня.

100% акцій відкритого акціонерного товариства "Одеський припортовий завод" належить державі і управляється ФДМ.

Завод спеціалізується на виробництві аміаку і карбаміду, перевантаженні хімічної продукції, що надходить з країн СНД на експорт.

За інформацією виконуючого обов`язки голови ФДМУ Дмитра Парфененка, реалізаційна ціна держпакета ВАТ "Одеський припортовий завод", що планується до продажу, може становити близько 1 млрд дол.

Нагадаємо, влада вже неодноразово намагалася продати ОПЗ, проте всі спроби були марними і супроводжувалися гучними скандалами.

Читайте також:

Одеський припортовий завод вирішено продати наприкінці вересня

Скандальний завод ОПЗ офіційно виставили на продаж
 

Ющенко поскаржився в Генпрокуратуру на урядовий план приватизації

Ющенко зняв заборону на продаж ОПЗ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: