Ющенко зняв табу з урядового плану приватизації

Після критики плану приватизації низки ключових об'єктів, затвердженого урядом, президент вирішив повернути його до життя. Але тепер Тимошенко проти.

Президент Віктор Ющенко підписав указ про визнання таким, що втратив чинність, указу президента від 19 грудня 2008 року. Даним указом було припинено дію розпорядження Кабінету міністрів від 3 грудня того ж року про затвердження переліків господарських товариств і холдингових компаній, державні пакети акцій (частки) яких підлягають продажу, державних підприємств, холдингових компаній і відкритих акціонерних товариств, що підлягають підготовці до продажу в 2009 році.

Вказаним розпорядженням Кабінету міністрів передбачено, зокрема, здійснити у 2009 року продаж ВАТ "Науково-дослідний інститут атомного та енергетичного насособудування", "Науково-виробничий комплекс "Київський завод автоматики імені Г. І. Петровського", "Турбоатом", "Феодосійська суднобудівна компанія "Море", "Мукачівський завод "Точприлад", "Дніпроенерго", "Донбасенерго", "Західенерго", "Державна енергогенеруюча компанія "Центренерго", а також підготовку до продажу в 2009 році Херсонського державного заводу "Палада" та Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд (незавершене будівництво).

Нагадаємо, у середині березня Юлія Тимошенко заявила, що більше не вважає за потрібне продавати "Турбоатом", оскільки підприємство працює успішно.

"Після того, як сьогодні вивчила всі показники роботи "Турбоатому", я думаю, що таке успішне державне підприємство немає ніякої необхідності приватизувати. Крім того, немає необхідності змінювати там генерального директора", – сказала глава уряду.

Читайте також:

Тимошенко передумала продавати "Турбоатом"

Рада остаточно провалила програму приватизації

Уряд продасть 99 шахт

Дві державні авіакомпанії незабаром "підуть з молотка"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: