Президент знявся у документальному фільмі про злочини комунізму

Президент Віктор Ющенко дав інтерв’ю для документального проекту, який демонструватиметься на американському телеканалі.

Президент Віктор Ющенко дав інтерв’ю для документального проекту режисера Едвінса Снора про злочини комуністичного режиму та Голодомор в Україні 1932-1933 рр.

Розповідаючи про трагедію українського народу, Ющенко зазначив, що світ має розуміти і пам'ятати події того часу, аби уникнути загрози їх повторення у майбутньому.

"Це не лише наше питання. Це урок для всього людства - застереження для майбутніх поколінь. Ми не звинувачуємо жодну країну чи народ в страхіттях Голодомору. Ми звинувачуємо злочинний комуністичний режим, який знищив мільйони людей. Наша мета відновити пам'ять нації і розповісти світу правду про геноцид українців", - зазначив Ющенко.

Документальний фільм з фрагментами інтерв'ю українського президента демонструватиметься в ефірі американського телеканалу Fox News у рамках аналітичної програми "Шоу Глена Бека" найближчим часом.

Як відомо, з 24 по 28 листопада Україна вшановуватиме чергові роковини пам'яті жертв Голодомору 1932-33 років. Держава наполягає на тому, щоб у світі Голодомор визнали геноцидом проти українського народу. Натомість російські документалісти переконують, що нема жодного документу, який би це підтверджував, і називають Голодомор 1932-33 років виключно голодом.

Читайте також:

У Британії виставили щоденники про реальні масштаби голоду в Україні

Україна вшановуватиме пам’ять жертв голодоморів чотири дні

Литвин підтримав Росію: Голодомор не був геноцидом виключно українців

Росія доводить, що Голодомор не був геноцидом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: