Ющенко зробив відповідальними за вибори в Тернополі трьох людей

Президент переконаний, що в регіоні восторжествує демократія завдяки зусиллям Миколи Оніщука, Марини Ставнійчук і Романа Безсмертного.

Віктор Ющенко
Офіційний сайт Президента України
Президент Віктор Ющенко називає зіткненням тоталітаризму та демократії конфлікт навколо дострокових виборів депутатів Тернопільської обласної ради.

Про це він сказав під час зустрічі зі студентами Тернопільського національного економічного університету, висловивши переконання, що в регіоні восторжествує демократія.

"Микола Васильович Оніщук і люди, які сидять зараз з ним у першому ряду (заступники глави секретаріату президента Марина Ставнійчук і Роман Безсмертний), сподіваюся, докладуть до цього всіх зусиль. Це мій вам наказ і це те, за що я питатиму", - сказав президент.

Він також наголосив на важливості позиції місцевої молоді у цій ситуації. "Ваша поведінка на виборах до обласної ради – це демонстрація сили закону, або ми станемо свідками і жертвою втрат демократичних перетворень. Хотілося б, щоб голос демократії на Тернопільщині посилився", - зазначив президент.

"Прошу тернополян і жителів області не бути байдужими до того, що твориться в українській політиці. Адже Тернопіль – це, можливо, маленький, але тест: переможе в Україні тоталітаризм, чи ми захистимо демократію і своє право вибору", - підсумував Ющенко.

Нагадаємо, 18 грудня 2008 року Верховна Рада ухвалила постанову про призначення позачергових виборів депутатів Тернопільської облради на 15 березня 2009 року. 3 березня постанова була скасована на вимогу БЮТ, за допомогою голосів Партії регіонів.

11 березня Окружний адміністративний суд Тернопільської області задовольнив позов обласної організації ВО "Свобода" про скасування рішення Тернопільської обласної територіальної виборчої комісії про припинення виборчого процесу і зобов’язав ТВК провести вибори до Тернопільської обласної ради 15 березня 2009 року.

БЮТ оскаржив у Львівському апеляційному суді рішення Окружного адмінсуду Тернопільської області про поновлення виборів до Тернопільської облради.

Крім того, Окружний адміністративний суд Києва заборонив Тернопільській виборчій комісії, усім дільничним виборчим комісіям здійснювати організацію та проведення 15 березня 2009 року позачергових виборів Тернопільської обласної ради.

Сьогодні Віктор Ющенко направив до КС подання з проханням визнати незаконною постанову парламенту про скасування позачергових виборів депутатів Тернопільської обласної ради.

Читайте також:

Турчинов пропонує замість Тернопільської облради переобрати Ющенка

Ющенко звернувся до КС: вибори в Тернополі мають відбутися

Суд знову заблокував вибори до Тернопільської облради

БЮТ знайшов нові способи скасувати вибори на Тернопільщині

ВідеоЮщенко про вибори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: