Ющенко зустрінеться з головою КС

Віктор Ющенко підкреслює необхідність введення імперативного мандата для депутатів Верховної ради.

Віктор Ющенко
Офіційний сайт Президента України
Ющенко висловився за необхідність зміни системи виборів, особливо до місцевих рад.
Президент Віктор Ющенко підкреслює необхідність введення імперативного мандата для депутатів Верховної ради. Про це він сказав журналістам, перебуваючи у Полтаві.

"Для тих, хто знає українську ситуацію, хто знає, наскільки криміналитет і корупція прийшли в український парламент, сьогодні говорити тільки демократичними фразами й нічого не робити для захисту цієї демократії - це вже не чесно. Коли ми говоримо про імперативний мандат - це одна з обставин, яка буде стимулювати в парламенті більш-менш консолідовану позицію", - сказав Ющенко.

Президент повідомив, що він планує в п'ятницю, 9 листопада, зустрітися з головою Конституційного Суду Андрієм Стрижаком для обговорення готовності КС розглянути це питання.

Ющенко також висловився за необхідність зміни системи виборів, особливо до місцевих рад.

"Пропорційна виборча система, яка особливо на рівні місцевої влади, на мій погляд, є невдалою пародією політичної виборчої системи", - сказав Ющенко.

Як повідомлялося, парафована угода про створення коаліції блоків Юлії Тимошенко й "Наша Україна-Народна Самооборона" передбачає введення імперативного мандату.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: