Ющенко зустрінеться з жінками

Віктор Ющенко готовий зустрітися з жінками, що намагалися перегородити дорогу його кортежу під час візиту до Донецька 6 липня.

Віктор Ющенко
Віктор Ющенко (Фото: president.gov.ua)
Президент України Віктор Ющенко виражає готовність зустрітися з жінками, що намагалися перегородити дорогу президентському кортежу під час візиту до Донецька 6 липня.

Як повідомила голова Донецької обласної організації «За дії в боротьбі проти свавілля і беззаконня органів прокуратури, міліції, судових та ін. органів» Людмила Нікітіна, з членами організації вже зустрівся представник Президента і пообіцяв, що їм призначать час, коли вони можуть зустрітися з Главою держави.

«Представник Президента приїхав, щоб дізнатися, з яких питань ми намагалися звернутися. Тому що провокатори є. Запитав, чи є у нас підтверджуючі документи,» - сказала Нікітіна.

За її словами, представник Ющенко пообіцяв членам організації, що їм передзвонять і призначать час, коли можна буде привезти документи до Києва.

Нікітіна також додала, що в 2005 році вони вже зверталися до Глави держави з цього ж приводу, але з тих пір «нічого не змінилося».

«Ми у відчаї, і йтимемо до кінця,» - підкреслила Нікітіна. При цьому вона акцентувала, що після їх акції, влаштованої на шляху проходження кортежу Президента, з їх організацією стали активно зв'язуватися люди, чиї родичі були вбиті, проте розслідування по цих злочинах не доведені до суду, передає УНІАН.

Нікітіна також повідомила, що вона та її однодумці мають намір створити всеукраїнську організацію.

«Ми вирішили ініціювати всеукраїнську організацію «Діти України без права на життя»,” - підсумувала Нікітіна.

Нагадаємо, вдень 6 липня по дорозі з аеропорту Донецька до центру міста кортеж з Президентом України Ющенку мали намір зупинити 9 чоловік, в основному, жінки. Вони намагалися лягти на дорогу, проте охоронці примусово звільнили проїзд, і Президент прослідував у центр міста. 

Учасники акції намагалися звернути увагу Президента на бездіяльність правоохоронних органів Донецької області, які протягом декількох років не розслідують факти вбивства їхніх дітей і родичів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: