Ющенко зустрівся з Адамкусом

Президенти України й Литви обговорили питання енергетики.

Ющенко-Адамкус
Офіційний сайт Президента України
Валдас Адамкус і Віктор Ющенко.
Сьогодні, 10 жовтня, у Вільнюсі (Литовська Республіка) відбулася двостороння зустріч президентів України та Литви Віктора Ющенка і Валдаса Адамкуса.

Про це повідомляє прес-служба глави української держави.

Одне з головних питань, що обговорювалося під час зустрічі, - Енергетичний саміт, який розпочинає роботу в столиці Литви. Валдас Адамкус, зокрема, висловив сподівання, що у Вільнюсі учасники саміту зможуть вийти на чіткий договір щодо реалізації литовсько-польського проекту енергетичного мосту та угоду щодо енергетичної співпраці у контексті реалізації проекту нафтопроводу Одеса-Броди-Плоцьк.

Глави держав також порушили тему співпраці України та Литви у галузі електроенергетики.

Віктор Ющенко передав литовській стороні пропозицію щодо участі України в реалізації будівництва нової АЕС на заміщення діючої на території Литви Ігналінської.

Президент Литви під час зустрічі також відзначив демократичність та законність проведених в Україні позачергових виборів до Верховної ради. 

З цього приводу Ющенко зазначив: "Ці вибори продемонстрували знакову річ - Україна змогла вперше за свою історію провести позачергові вибори демократично і прозоро. Тепер лишилося сформувати коаліцію, уряд і запропонувати опозиції гідні умови для діяльності".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: